
#ktoprzemawia 5’22
Dzień dobry 🙂
Bez zbędnego przedłużania zapraszam na kolejną dawkę #ktoprzemawia przez #podcast, w której jak zwykle tematyka IT przeplata się z innymi treściami 😉

👉Kaizen Miracle – Tomasz Miler & CAPTAIN ANDY Andrzej Jankowski Jak na ten podcast przystało – kolejna świetna rozmowa! Z wątków które się przewijają: jak sprawdzić swoje zdolności przywódcze i w jaki sposób 6 latek może nauczyć pokory. Dzięki!

Kaizen Miracle – małymi krokami od pomysłu do zysku. To podcast dla przedsiębiorców i tych co chcą nimi zostać. To podcast o tym jak prowadzić biznes prościej, spokojniej i skuteczniej. O tym jak zwiększać zyski i jak zwiększać zaangażowanie pracowników wykorzystując aktualne zasoby.
Podoba Ci się ten podcast? Chcesz zostać jego Patronem? Zapraszam na stronę: https://patronite.pl/KaizenMiracle
Na początku stycznia rozmawiałem z Capitanem Andym na temat tego jak celebrować życie.
Widzę w statystykach, że bardzo Wam się ten podcast spodobał. Bardzo mnie to cieszy.
Dziś dogrywka. Dziś porozmawiam z Andym jak pobyt na łajbie pozwala sprawniej zarządzać firmą i nauczyć się być lepszym menedżerem?
Andy opowie nam o tym:
– czym się różni brytyjska od polskiej szkoły żeglarstwa?
– dlaczego jakoś zawsze będzie w cenie?
– jak bycie kapitanem na łajbie pokazuje nam to czego nie robimy na lądzie?
– gdzie szukać impulsów do poprawy komunikacji?
– i o tym jak ważna jest celebracja sukcesów?
A jeżeli będziesz szukał więcej informacji o Andym to zapraszam do jego książki Nazywam się, życie. Przeczytałem ją w kilka dni.
A teraz zapraszam do 2 rozmowy z Andrzejem Jankowskim Capitanem Andy.


Każdego dnia uczę się i doświadczam nowych rzeczy.
Fascynuje mnie rozwój osobisty i dzielenie się wiedzą, dlatego w moich audycjach znajdziesz liczne porady dotyczące efektywnego wykorzystania dostępnej wiedzy i doświadczeń gości oraz moich własnych.
Wiem, że właściwie i świadomie prowadzony rozwój osobisty jest podstawą przyszłych sukcesów i drogą do osiągnięcia niezależności i szczęścia.
Moje motto to „nigdy nie jest za późno”
https://rozwojosobistydlakazdego.pl
https://patronite.pl/rodk
https://kurspodcastu.online
#polskipodcast #rodk

👉RODK – Wojciech Strózik Dowiedziałeś się o czymś za późno? Nie roztrząsaj tego. Czytaj książki, słuchaj podcastów, dawaj feedback twórcom.

Podcast o dźwięku dla podcasterów, lektorów, producentów, oraz każdego kto interesuje się poprawą dźwięku w swoich produkcjach.
Testy mikrofonów, sprzętu, pluginów, oraz wszystkiego co związane z dźwiękiem i audio.
Poza tym znajdziecie tu odcinki na tematy:
#Montaż podcastów
#edycja podcastów
#Podcast o dźwięku
#Jak nagrać podcast
#Jak zacząć nagrywać podcast
#Jaki sprzęt kupić do podcastu
#Produkcja podcastu
#Realizacja dźwięku
#Dźwięk
#Mikrofon
#Sprzęt
#Technologia
#Jak zacząć nagrywać podcast?
polub fanpage na fb
https://www.facebook.com/dobrypoziomdzwieku/
A jeśli chcesz dołącz do mojej grupy
https://www.facebook.com/groups/1114887805612607/?refid=27
szukasz kursu o dźwięku?
Co znajdziesz w kursie?
Wykupując roczną subskrypcję będziesz miał dostęp do darmowych, oraz płatnych plików audio i wideo.
Co zyskasz opłacając roczny dostęp?
Niższe ceny za lekcje!
Dużo ciekawych materiałów.
Testy mikrofonów, prezentacje pluginów, ustawienia dźwięku i lekcje dla początkujących i wiele więcej!
Moje wsparcie.
Zawsze możesz napisać maila, chętnie pomogę dźwiękowo.
Ceny danych lekcji poza subskrypcją będą wyższe, dla zarejestrowanych , w niższych cenach!
Wykup dostęp, czekaj na daną lekcję, wdrażaj w swoje produkcje wiedze w nich zawartą.
Powodzenia!
zapraszam do zakupu
#kurs o dźwięku
https://dobry-poziom-dzwieku.elms.pl/katalog.html
Jakiś czas temu ukazała się książka autorstwa Krystiana Zycha podcast_ level up, wydana przez wydawnictwo niespieszne.
O książce w branży jest głośno, głośniej, coraz głośniej, czyli level up!
Jak to jest naprawdę z contentem zaprezentowanym przez autora, jest up czy raczej oops
Zrobimy po przeczytaniu level up, czy level down
?
A z perspektywy dźwiękowca level sound up czy level sound lockdown?
Czy książka Zycha to Mit, Hit, czy Kit
Czy 70 zł to faktycznie cena z kosmosu, i jesteśmy nabijani w butelkę, ponieważ na forach tę samą wiedzę dostaniemy za free?
365 dni w roku nagrywam znanych lektorów
Oferuję miks i mastering,
Montaż podcastu
Z wielu grup skorzystało już sporo osób, ufając mi a kanał dobry poziom dźwięku słuchany jest przez znanych dziennikarzy.
Krystiana poznałem osobiście, i zachęcony kolejnym mieszanym komentarzem tu czy tam zakupiłem ebooka podcast_ level up przeczytałem od deski do deski, oraz pozwoliłem sobie na audiorecenzję jako odskocznię od wtyczek i sprzętu na moim kanale z podcastami.
Ebooka zrecenzowałem tak by brać pod uwagę każdy element, nie spojlując wam książki, koncentrując się jednak nie tylko na dźwięku, ale na całości treści.
Zapraszam do posłuchania odcinka Książka podcast_ level up mit, hit, czy kit – moja audio recenzja
Dodatkowe linki
Koniecznie przeczytaj i sprawdź te linki przed wysłuchaniem odcinka oraz po wysłuchaniu
Jednak bez wysłuchania odcinka to nie ma sensu.
https://muzyczny.pl/portal/kable-symetryczne-i-niesymetryczny-roznice/
https://akademiadzwieku.pl/jak-wybrac-interface-audio/
strona dobrego poziomu dźwięku
Strona dobrego poziomu dźwięku

👉 Dobry poziom dźwięku – Dariusz Marchewka – Książkę Krystiana mam, czytam, powoli wdrażam. Recenzji nigdy za wiele (nawet po zakupie 😉 warto posłuchać.
👉Dzieciandia Lena i Piotr Herman o tym jak można „odczuwać pogodę” oraz wizyta w senno-baśniowej krainie. Dasz się zaprosić?

Witam w Dzieciandii, podcastowej krainie, w której sprawy zwykłe dzieją się w sposób niezwykły. Dzieciandia to podcast rodzinny, tworzony przez naszą rodzinę i przyjaciół. W audycjach poruszamy sprawy mniej oraz bardziej ważne i poważne dla Dzieci i ich Rodziców. Są zarówno pogaduchy (czyli rozmowy, przemyślenia i odpowiedzi na interesujące sprawy), jak i bajkowisko (czyli nasze opowiadania prosto z dziecięcego świata). Jest wesoło i kolorowo. Radośnie i mądrze. Serdecznie zapraszamy do tej magicznej krainy, jaką jest Dzieciandia: mama Lena i tata Piotrek oraz nasze córcie: Tosia i Hania.
Witam Cię w Dzieciandii.
W tej audycji usłyszysz nasze rodzinne pogaduchy o naszej zimie oraz o tym, jak radzą sobie z nią zwierzaczki 😉 Ponadto posłuchasz bajkowiska, czyli opowiadania napisanego na potrzeby tego podcastu, pod tytułem „Senne wieści”. I tym samym wspólnie odkryjemy kolejną część Uniwersum Dzieciandii…
Cała nasza rodzinka serdecznie Cię zaprasza!!!
Podkład muzyczny: https://www.purple-planet.com


Podcast „Draft Rozmowy” to podcast o realiach prowadzenia biznesu, pracy w IT i optymalizowaniu. Rozmawiamy o tym jak zarządzać, jak zwiększać swoją efektywność i jak jednocześnie się w tym nie zatracić. W końcu biznes to tylko biznes, a straconego czasu się nie odzyska. Dlatego też nie uciekamy od ciętego dowcipu czy improwizacji. Bo tu nic nie jest zaplanowane. W końcu to draft.
Prowadzący: Michał Guzowski, Łukasz Falaciński, Łukasz Zajączkowski
To jest odcinek, w którym zderzamy nasze doświadczenia menedżerskie z technologiami poznanymi w trakcie pracy trenerskiej i biurowej. Mówimy, co polecamy, bo się sprawdziło w praktyce, a czego nie polecamy, z tych samych powodów (lub na odwrót). Staramy się poprawić jakość życia osobom, które mają konkretne potrzeby biznesowe, a nie mają czasu na testowanie aplikacji.
Poniżej znajdziecie linki do materiałów, o których wspominamy:
- Kurs i eBook Microsoft Project
- Webinar: Mission: Inbox Zero
- Webinar: 50 twarzy Outlooka
- Webinar: Co przeczytasz o sobie w VIVA?
- Webinar: „Master of Office 365”
- Podcast: S01E02: Ten o produktywności
- Lista zakupów Microsoft
A jeżeli macie ochotę skomentować nasze wybory w drafcie lub zostawić swoją opinię o tym odcinku, to zapraszamy na naszą stronę na Facebooku.
Wszystkie nasze odcinki i znacznie więcej znajdziesz na stronie Developico.

👉Draft rozmowy – Łukasz Falaciński & Łukasz Zajączkowski – Kilka praktycznych rad od… praktyków, jakich narzędzi IT używają, jak je tuningują, by wycisnąć 150% productivity.
👉Piątki po deployu – Miłosz Kusiciel 🔥& Mateusz Anioła „Jestę programistą – postaraj się jak chcesz mnie zatrudnić” – w tym odcinku między innymi o takiej postawie podczas rekrutacji. Polecam wysłuchanie każdemu, kto w najbliższych planach ma „rozmowę”.

W podcaście „Piątki po deployu” dzielimy się swoimi spostrzeżeniami na programistyczne tematy. Od nowinek, poprzez trendy, aż do codziennej pracy nad oprogramowaniem – świat IT nie ma przed nami tajemnic. Prowadzą Miłosz Kusiciel i Mateusz Anioła.
Nieprzygotowanie, nadmierna swoboda, bałagan w tle – to tylko kilka gaf, które mogą odbić się negatywnie na wyniku rozmowy rekrutacyjnej. Jakich jeszcze błędów powinniście unikać jako kandydaci na rekrutacji w IT? Odpowiedź w dzisiejszym odcinku!


W podkaście poruszamy tematykę oprogramowania biznesowego, używając przy tym prostego języka. W poszczególnych odcinkach staramy się rozszyfrować tajemnicze skróty i podstawowe funkcjonalności. Jeżeli prowadzisz firmę lub planujesz rozwój swojego zespołu, ten podcast jest dla ciebie. Zapraszamy: Krzysiek i Mateusz!
Dlaczego subskrypcja (opłata) nie raz jest traktowana jako haracz, zwłaszcza w kontekście zakupu oprogramowania biznesowego? Dlaczego coraz więcej firm rezygnuje z licencji wieczystych?
W tym odcinku:
👉 czemu subskrypcje mają sens?
👉 co zrobić, aby przestać płakać na kosztami subskrypcjami?

👉O programach po ludzku – Krzysztof Baran & Mateusz Kiliński subskrypcje – korzystacie z nich? Pewenie tak, czy tak było zawsze – nie, czy tylko taka przyszłość nas czeka – osobiście mam nadzieję, że nie. W odcinku o zaletach subskrypcji.
👉NZO – Maciej Sasin o rozwoju firmy na przykładzie własnym i doświadczeń zdobytych u klientów. Dużo wątków, zatem nic więcej nie piszę, po prostu warto, a nawet trzeba wysłuchać.

To jest podcast „Na zdrowie organizacji”, którego celem jest dzielenie się ideami wspierającymi firmy w rozwoju. Tutaj rozmawiamy z moimi gośćmi o tym, jak mądrze rozwijać firmę.
Nazywam się Maciej Sasin i jestem konsultantem rozwoju organizacji, ale także trenerem i coachem. Wspieram firmy w osiąganiu dojrzałości biznesowej. Pomagam im przechodzić kryzysy w rozwoju. Moją misją jest budowanie zaangażowania pracowników.
Do podcastu zapraszam trenerów, konsultantów, menedżerów, właścicieli firm, którzy mają doświadczenie w przełamywaniu ograniczeń, które towarzyszą rozwojowi każdej organizacji.
Nowe odcinki co tydzień w poniedziałek o 6.00.
Zapraszam do słuchania, obserwowania I komentowania.
Zapraszam do wysłuchania pierwszej części nagrania webinaru 31.01.2022. na temat który rozpoczyna promocję książki i cykl webinarów „Jak mądrze rozwijać firmę i nie zwariować?”
w trakcie którego poruszę temat świadomego rozwoju firmy,
przy jednoczesnym zachowaniu satysfakcji z prowadzenia i budowania biznesu.
Każdy kto prowadził firmę wie, że to nie bajka. Im bardziej firma rośnie, tym więcej nowych wyzwań się pojawia. Jedne wyzwania mijają, inne się pojawiają i nie ma lekko.
Brakuje czasu na spojrzenie na firmę z lotu ptaka – webinar był do tego szansą.
W trakcie webinaru dzielę się doświadczeniami na temat budowania firmy w sposób zrównoważony i przewidywalny.


Pokazuję trendy, technologie, zjawiska i metodyki, które są obecnie stosowane w IT. Poprzez ten podcast chcę docierać do ludzi z branży na różnym stopniu zaawansowania jak również ludzi spoza, którzy dopiero zastanawiają się nad wejściem lub myślą o wyborze tej ścieżki zawodowej. Większość odcinków to wywiady z ekspertami w swoich dziedzinach. Nie ograniczam się tylko do aspektów technicznych związanych z programowaniem, chmurą, DevOps. Poruszam tematy związane z rekrutacją, zarządzaniem, produktywnością, umiejętnościami miękkimi czy pracą na różnych stanowiskach. Zatem jeśli interesuje Cię programowanie, branża IT, chmura, DevOps, administracja ta audycja jest dla Ciebie! Zapraszam na stronę podcastu: https://porozmawiajmyoit.pl/ #polskipodcast
Witam w sto pięćdziesiątym odcinku podcastu „Porozmawiajmy o IT”. Tematem dzisiejszej rozmowy są newslettery.
Dziś moim gościem jest Krzysztof Kołacz – podcaster – Bo czemu nie? oraz autor newslettera „The Menu Bar”. Dziennikarz technologiczny.
W tym odcinku o newsletterach rozmawiamy w następujących kontekstach:
- kiedy wysłano pierwszy newsletter?
- jaka jest historia newsletterów?
- jaka jest różnica między newsletterem, mailem transakcyjnym a maile marketingowym?
- jak nie trafić do SPAMu?
- jak dokonać wyboru narzędzia do wysyłania newsletterów?
- czy newslettery zastąpią blogi?
- czy newslettery to pisane podcasty?
- jakie są ich największe bolączki?
Subskrypcja podcastu:
- zasubskrybuj w Apple Podcasts, Google Podcasts, Spreaker, Sticher, Spotify, przez RSS, lub Twoją ulubioną aplikację do podcastów na smartphonie (wyszukaj frazę „Porozmawiajmy o IT”)
- poproszę Cię też o polubienie fanpage na Facebooku
Linki:
- Bo czemu nie? – https://boczemunie.pl/
- Newsletter “The Menu Bar” – https://boczemunie.pl/newsletter/
- Konto Krzysztofa na Twitter – https://twitter.com/kolaczkrzysztof
- Konto Krzysztofa na LinkedIn – https://www.linkedin.com/in/krzysztofkolacz/
Wsparcie:
- Wesprzyj podcast na platformie Patronite – https://patronite.pl/porozmawiajmyoit/
Jeśli masz jakieś pytania lub komentarze, pisz do mnie śmiało na krzysztof@porozmawiajmyoit.pl

👉POIT – Krzysztof Kempiński & Krzysztof Kołacz – tego duetu mogę słuchać częściej, może pora na jakiś wspólny projekt?
Rozmowa z pogranicza techniki i marketingu o tym „czy”, a może bardziej „dlaczego” newslettery przeżywają teraz drugą młodość i co mają wspólnego z podcastami
A do Was kto przemawia?
Podobało się, podziel się z innymi, niech podcasty rosną w siłę 💪
Chcesz poznać więcej podcastów dookoła IT, zapraszam na tę stronę.
Jak czujesz nieodpartą potrzebę, możesz odwiedzić mój profil na patronite 😀
Dobrego odsłuchu 😊
Damian
Dodaj komentarz