IT i Ty

#ktoprzemawia 5’22

Dzień dobry 🙂
Bez zbędnego przedłużania zapraszam na kolejną dawkę #ktoprzemawia przez #podcast, w której jak zwykle tematyka IT przeplata się z innymi treściami 😉

👉Kaizen Miracle – Tomasz Miler & CAPTAIN ANDY Andrzej Jankowski Jak na ten podcast przystało – kolejna świetna rozmowa! Z wątków które się przewijają: jak sprawdzić swoje zdolności przywódcze i w jaki sposób 6 latek może nauczyć pokory. Dzięki!

👉RODK – Wojciech Strózik Dowiedziałeś się o czymś za późno? Nie roztrząsaj tego. Czytaj książki, słuchaj podcastów, dawaj feedback twórcom.

👉 Dobry poziom dźwięku – Dariusz Marchewka – Książkę Krystiana mam, czytam, powoli wdrażam. Recenzji nigdy za wiele (nawet po zakupie 😉 warto posłuchać.

👉Dzieciandia Lena i Piotr Herman o tym jak można „odczuwać pogodę” oraz wizyta w senno-baśniowej krainie. Dasz się zaprosić?

👉Draft rozmowy – Łukasz Falaciński & Łukasz Zajączkowski – Kilka praktycznych rad od… praktyków, jakich narzędzi IT używają, jak je tuningują, by wycisnąć 150% productivity.

👉Piątki po deployu – Miłosz Kusiciel 🔥Mateusz Anioła „Jestę programistą – postaraj się jak chcesz mnie zatrudnić” – w tym odcinku między innymi o takiej postawie podczas rekrutacji. Polecam wysłuchanie każdemu, kto w najbliższych planach ma „rozmowę”.

👉O programach po ludzku – Krzysztof Baran & Mateusz Kiliński subskrypcje – korzystacie z nich? Pewenie tak, czy tak było zawsze – nie, czy tylko taka przyszłość nas czeka – osobiście mam nadzieję, że nie. W odcinku o zaletach subskrypcji.

👉NZO – Maciej Sasin o rozwoju firmy na przykładzie własnym i doświadczeń zdobytych u klientów. Dużo wątków, zatem nic więcej nie piszę, po prostu warto, a nawet trzeba wysłuchać. 

👉POIT – Krzysztof Kempiński & Krzysztof Kołacz – tego duetu mogę słuchać częściej, może pora na jakiś wspólny projekt?
Rozmowa z pogranicza techniki i marketingu o tym „czy”, a może bardziej „dlaczego” newslettery przeżywają teraz drugą młodość i co mają wspólnego z podcastami


 A do Was kto przemawia?

Podobało się, podziel się z innymi, niech podcasty rosną w siłę 💪

Chcesz poznać więcej podcastów dookoła IT, zapraszam na tę stronę.

Jak czujesz nieodpartą potrzebę, możesz odwiedzić mój profil na patronite 😀

Dobrego odsłuchu 😊
Damian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *