IT i Ty

Programista C# / .NET Software Developer – Need Space Sp. z o. o.

Need Space Sp. z o. o.
Systemy ERP i Mikroserwisy dla branż produkcyjnych i usługowych.

Chcesz uczyć się nowych rzeczy, pracować w pozytywnej atmosferze i mieć wpływ na rozwój firmy?

Zapraszamy do nas!

Programista C# / .NET Software Developer
miejsce pracy: Kielce
www: NeedSpace.pl

Jeśli:
 • Jesteś osobą zdyscyplinowaną i wytrwałą,
 • Jesteś osobą zrelaksowaną, uprzejmą i cierpliwą,
 • Przejmujesz odpowiedzialność za temat,
 …to może być wymarzona praca dla Ciebie!

Zadania:
• Pracując z nami będziesz budował multiplatformowe rozwiązania B2B (Desktop, Web, Mobile, mikroserwisy)
• oraz rozwijał produkt w środowisku profesjonalistów, z użyciem najnowszych trendujących technologii i metodologii, pod okiem doświadczonych architektów.

Wymagania:
• minimum 1 rok doświadczenia w programowaniu w C# (lub ew. innym języku obiektowym)
• jesteś absolwentem kierunku informatycznego lub pokrewnego
• język angielski w stopniu umożliwiającym swobodne rozumienie „mowy pisanej”
• jesteś osobą otwartą na naukę nowych technologii

„Mile widziane”:
• doświadczenie w MSSQL, DevExpress
• znajomość stacku technologicznego mikroserwisów (ASP.NET Core, Web API, Docker, Swagger, MongoDB, systemy kolejek, systemy monitorowania i diagnostyki ruchu)
• płynna znajomość jęz. angielskiego w mowie i w piśmie

Benefity:
• Programowanie projektów dla klientów angielskojęzycznych ze Stanów i Wielkiej Brytanii.
• Praca w miłej atmosferze wspierającej Twój rozwój zawodowy.
• Praca z najnowszymi technologiami i narzędziami Google, Microsoft i nie tylko.
• Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach, z których będziesz dumny.
• Komfortowe warunki pracy w zgranym zespole w biurze w Kielcach.
• Stabilne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wykonywanej pracy.
• Elastyczne godziny pracy.
• Otwartość na Twoje indywidualne potrzeby.

Praca na pełny wymiar godzin.
Dowolna forma współpracy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, prześlij nam swoje CV ze zdjęciem na rekrutacja [at] needspace.pl

W CV prosimy o załączenie niniejszej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.