IT i Ty

IT i TO – Tomasz Onyszko

W 2021 swój debiut miał podcast Tomasza Onyszko, o jakże dźwięcznej nazwie IT i TO.

Jak przekonuje Tomasz ma on swoje zdanie i nie waha się go używać, co najmocniej akcentuje w solowych odcinkach. Dobre przemyślenia człowieka z 20 doświadczeniem w branży, czyli kogoś kto wie co mówi ;).

IT i TO zaczęło nadawać niespełna rok temu. Nie mam pojęcia jak trafiłem na ten podcast, chyba dzięki LinkedIn. Wiem że było to stosunkowo szybko, bo w okolicach pierwszego czy drugiego odcinka.

Od początku Tomek wszedł w podcasterkę jak do siebie, nie biorąc jeńców i pokazując swój własny styl i sposób na prowadzenie kanału.

Autor zapewnia o własnym zdaniu, które niejednokrotnie prezentuje, ale oczywiście z pełnym szacunkiem i przestrzenią pozostawioną dla współrozmówców i słuchaczy podcastu.

A o czym jest podcast?

Podcast dla osób zajmujących się technologią zawodowo i hobbystycznie. Dowiesz się z niego o trendach w technologii, poznasz ludzi, którzy zbudowali swoją karierę i rozwinęli firmy związane z technologią lub doradzają innym strategicznie w tym obszarze.

Poruszane tematy krążą niczym satelita (tak o tym też jest odcinek) dookoła IT, – od krzemu, czyli mocno technicznych tematów, poprzez technologiczną codzienność, aż po tematy miękkie, dookoła biznesowe, a czasem nawet filozoficzne.

Moje Top 3 odcinki #11, #16, #12
Świetny dobór gości do poruszanych tematów, to zdecydowanie duży atut tego podcastu.
Jeśli jeszcze nie było Ci dane słuchać IT i TO, to… serdecznie zapraszam i polecam 😀 👍

Linki

IT i TO

Tomasz na LinkedIn

Tomek na TT

Po więcej podcastowych polecajek zapraszam na: https://itity.pl/podcasty/ oraz do śledzenia #ktoprzemawia w SM

Dobrego odbioru 🙂

Damian