IT i Ty

Chwila Dla Admina

Nie wiem jak do niego dotarłem i kiedy zacząłem słuchać podcastu Artura Molendowskiego, wiem natomiast, że CDAp pojawia się już w pierwszym zestawieniu #ktoprzemawia i jest to pierwszy podcast, który postanowiłem wesprzeć na platformie patroniete, w ramach mojego programu RWP (Rotacyjne wsparcie podcastów).

Zachęcony przez POIT Krzyśka Kempińskiego formą jaką jest podcast, zacząłem szukać innych odsłon w tematyce „dookoła IT”. Jak już trafiłem na CDAp od razu przypadła mi do gustu forma prowadzenia w konwencji luźnej rozmowy. Klimat, który Artur wprowadził do swojego podcastu pozwala na spokojne przysłuchiwanie się rozmowom, a niejednokrotnie pytanie które pojawia się w naszej głowie, pada z usta prowadzącego 👍, myślę że nie bez znaczenia jest tu zaplecze pedagogiczne, którym dysponuje autor.

Uwaga: nie dajcie się zmylić nazwą podcastu 😉, tematy poruszane w kolejnych odcinkach nie zamykają się tylko w przestrzeni „administratorskiej”, ale sięgają zdecydowanie dalej, przechodząc zarówno przez te wypełnione technicznym miąższem, jak również dotykają kwestii tzw. Soft Skills czy raczej Power Skills 😉

Podcast prowadzony przez administratora IT dla innych adminów, specjalistów IT i wszystkich zainteresowanych informatyką (…): serwery, systemy, zarządzanie infrastrukturą, licencje. chmura, konfiguracje, rekrutacje, helpdesk, ITIL, ITSM i wiele innych tematów z IT.

Słuchając odcinków podcastu w kolejności chronologicznej, towarzyszymy Arturowi również w podróży przez karierę zawodową od administratora systemów komputerowych na uczelni, po (na chwilę obecną) administratora chmurym, DevOpsa (czy kogoś takiego 😉), jak również możemy śledzić jego rozwój chociażby poprzez dzielenie się przygotowaniami i zdobywaniem kolejnych certyfikatów.

Serdecznie zapraszam do odsłuchu, dzielenia się tym podcastem, a jak masz taką możliwość to wsparcia Artura na patronite (linki na końcu)

Dobrego odsłuchu 😊

Damian

Linki

Chwila dla admina

Artur na Patronite

Artur na platformie FOCUS ON Business

Artur na LinkedIn

FP na CDAp na FB