IT i Ty

Porozmawiajmy o IT

POIT i Krzysztof Kempiński to marki, których chyba nie trzeba przedstawiać nikomu. Jest to pozycja obowiązkowa, dla każdego, kto chce wiedzieć co w IT piszczy. Pora zatem na kila zdań ode mnie 😁

Porozmawiajmy o IT

Jest to pierwszy podcast, który mnie naprawdę wciągnął. Mimo iż wcześniej zdarzyło mi się wysłuchać pojedynczych odcinków Małej wielkiej Firmy Marka Jankowskiego, czy Więcej niż oszczędzanie pieniędzy Michała Szafrańskiego, to spokojnie mogę powiedzieć, że to właśnie od podcastu Krzyśka wszystko się zaczęło.

A zaczęło się najpierw od namiętnego słuchania każdego kolejnego odcinka i tego co Krzysiek posiadał już w archeo, później przyszła pora na podcasty, które polecali goście Krzyśka, aby w końcu po wysłuchaniu bonusowego odcinka https://porozmawiajmyoit.pl/podcasting-2020/, nagranego razem z Krystianem Zychem i Jędrzejem Paulusem, w którym snują wizje na temat rynku podcastów w 2020 roku, wykiełkować w wizję mojego podcastu. Ku memu pozytywnemu zaskoczeniu mogłem liczyć na Krzyśka również w tej kwestii – z chęcią służył radami żółtodziobowi, któremu zamarzyło się być „po drugiej stronie”, ale o tym więcej opowiadam na gościnnych występach u Krystiana https://jakzrobicpodcast.pl/podcast/it-i-ty-czyli-damian-rucinski/.

Jako przykład otwartości Krzyśka na nowe inicjatywy podcastowe można podać gościnny występ w pierwszym odcinku podacstu Chwila Dla Admina Artura Molendowskiego, czy wizytę u mnie w dwunastym odcinku IT i Ty.

Jak sam autor przedstawia swój podcast?

Pokazuję trendy, technologie, zjawiska i metodyki, które są obecnie stosowane w IT. Poprzez ten podcast chcę docierać do ludzi z branży na różnym stopniu zaawansowania jak również ludzi spoza, którzy dopiero zastanawiają się nad wejściem lub myślą o wyborze tej ścieżki zawodowej. 

Jeśli jeszcze jakimś cudem nie trafiłeś na podcast Porozmawiajmy o IT, to nie czekaj dłużej, jestem przekonany, że wśród dostępnych odcinków znajdziesz interesujący Cię temat 🙂

Jak już odsłuchach, to nie bądź egoistą i podziel się tym podcastem z innymi :D, oczywiście możesz też wesprzeć Krzyśka na patronite. Wszystkie linki na końcu postu.

Dobrego 🙂
Damian

Linki

Porozmawiajmy o IT

Krzysiek na Patronite

Krzysztof na platformie FOCUS ON Business

Krzysiek na LinkedIn

FP na POIT na FB

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *