IT i Ty

inleocast, czyli o IT coś inleo – Maciej Lelusz

Inleocast to jeden z dwóch obok IT i TO mega debiutów 2021. Doskonałe otwarcie się na podcasty Macieja Lelusza. Niektóre odcinki są tak mięsne, że w celu zachowania postu odradzam ich słuchania w piątki 😉.

Dobrzy goście dobre rozmowy, dobre treści, które ciężko znaleźć gdzie indziej.

Zaraz po starcie podcastu Maciek sam znalazł mnie i podesłał swoje „dziecko” od odsłuchu, za co mu jestem niesamowicie wdzięczny. O kolejnych odcinkach już mi nie musiał przypominać :).

Stwierdzenie, że takich rozmów jakich można posłuchać u Maćka nie znajdziecie gdzie indziej, może trochę trącać banałem, ale z pewnością zmienicie zdanie po wysłuchaniu chociażby odcinka o suwerenności technologicznej, jak jeszcze nie słuchałeś, to nie zwlekaj, zrób to koniecznie.

Rozmowy prowadzone bez spinki i na luzie, ale pozostając na wysokim poziomie merytorycznym, czasem aż za bardzo ;), w odcinku o hyperkonwergencji czułem się trochę zagubiony 😉 (ale dotrwałem do końca 😃)

A co sam autor ma nam do powiedzenia na zachętę?

Twarde case studies przeplatają się z błyskotliwymi opiniami na temat chmury, architektury i strategii IT oraz tech mentoringu i wdrożeń. Spodziewaj się technologicznego mięsa, ciętej riposty i wnikliwej obserwacji branży.

Chyba po takiej zachęcie nie pozostaje mi nic innego jak potwierdzić, że faktycznie wszystko to znajdziecie. Częstotliwość nadawania pozostawia trochę do życzenia, ale ma to też swoje plusy – ja pocieszam się, że nie jestem sam, a Wy możecie spokojnie nadrobić archeo 😉
Zapraszam zatem do słuchania i subskrypcji

Linki

Inleocast

Maciek na LinkedIn

Maciej na portalu FOCUS ON Business

Po więcej podcastowych polecajek zapraszam na: https://itity.pl/podcasty/ oraz do śledzenia #ktoprzemawia w SM

Nie chcesz przegapić następnych polecajkowyh recenzji – zapisz się na newsletter – raz w miesiącu prześlę Ci informację o tym co działo się na blogu 🙂

Dobrego odbioru 

Damian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *